Barvy, laky, mořidla IVE

 • Barevný povrch výrobků ze dřeva

Prodej italských barev IVE
na dřevo

Špičková kvalita nátěrů

Základové laky IVE

Nabídka základových laků.

Vrchní laky IVE

Nabídka vrchních laků.

Mořidla IVE

Nabídka mořidel.

O barvách IVE

IVE je značka špičkových italských barev a laků na dřevo. Jsou určeny k nátěrům dřevěných truhlářských výrobků, dřevěných interiérů, nábytku… Vysoká kvalita IVE nátěrů předurčuje tyto barvy k aplikaci na nábytek kuchyní, finální nástřik nábytkových částí, dřevěných hraček…viz FOTOGALERIE.

Zastupujeme IVE S.r.l. ( IVE vernici / IVE coatings ). Prodáváme laky na bázi polyuretanu, acrylicu a polyesteru. Produkce IVE nabízí nejlepší poměr cena vs. výkon. Vyberte si z naší nabídky míchacího centra v provedení RAL, NCS a IVE IL colore del mobile.

V nábytkářské sektoru se snažíme jít ve jménu designu, mody a ostatních proudů diktovaným jednotlivými zákazníky, návrháři, architekty.

Historie a současnost IVE

Výroba současné firmy IVE srl vznikla v roce 1941 pod jménem Ive Industria Vernici Fermo Galbiati & C. S.r.l., produkce pod známkou IVE zakotvila v dřevozpracujícím nábytkářském průmyslu na mnoho let. Pro nábytkářský průmysl si v roce 1962 zaregistrovala název POLILUX, což je jméno pro polyesterové laky s parafínem. Vyznačující se velmi průzračným filmem ve vysokém lesku.

Nabídka laků IVE

 • Dále nabízíme mořidla IVE tint linie acqua, solvent a barvítka do laku.
 • Základové laky IVE dodáváme transparentní, bílé, tixotropní nebo v odstínech RAL, NCS, IVE IL colore del mobile pro patinování, decape, nebo různé efekty.
 • Vrchní laky IVE dodáváme transparentní. A nebo v odstínech RAL,NCS, IVE IL colore del mobile – Economy, standart, rychleschnoucí, oděruvzdorné nebo tixotropní. Stupnice lesku = označení gloss *** / lesk *** %
 • Lesk laku náš IVE standard pro polyuretan – PUR gloss 20 / lesk 20 %, vysoký lesk cca gloss 96-99 = gloss 100 / lesk 100 %

Z nabídky Color MZ

 • Prodej barev, laků, mořidel IVE.
 • Prodáváme ekologické i PU laky a barvy a lakovací potřeby.
 • Odstíny barev dle RAL K7 classic (včetně RAL 9006, RAL 9007), NCS, IVE  IL COLORE DEL MOBILE.
 • Materiály PUR, 2K akrylát (acrilic), polyester atd.
 • Oleje pro interiérové a exteriérové barvy včetně barevného tónování.
 • Míchací centrum.

pro truhláře

Náš barevný servis

Poradenství barev

Naším benefitem je ochota při poradenství s výběrem vhodných barev na dřevo a produktů IVE, míchacích a nanášecích technik IVE.

Poradenství stříkání

Poradenství aplikace a míchání barev je pro nás samozřejmostí. Barvy Milesi máme v malíčku a při nátěrech vás nenecháme tápat.

Rychlost

Rychlost a flexibilitu při vašich mnohdy nelehkých termínech truhlářských zakázek považujeme za součást naší spolupráce.

K barvám nabízíme

Stříkací pistole ANI

K oblíbeným stříkacím pistolím ANI nabízíme nejen náhradní díly a příslušenství, ale i poradenství při používání stříkacích pistolí a doporučíme postupy při stříkání barev IVE.

Vzorníky barev IVE

Odběratelům barev IVE dodáváme také vzorníky odstínů IVE v RAL stupnici. Vzorníky jsou rozkládací (vějíř) a barvy si tak vyberete podle vašich požadavků.

Konzultace při stříkání barev

Pokud máte jakékoliv otázky k míchání či nanášení barev a laků IVE, rádi to s vámi detailně probereme. Stříkání barev má svá specifika a společně najdeme řešení.

Doprava barev

Našim odběratelům barev a brusiva dopravíme objednané zboží buď osobně, nebo je zasíláme dopravní společností. Pokud jste vytíženi, vše zařídíme.

Scroll to Top