Mořidla IVE

  • Nátonujte si podle chuti

IVE VERNICI / IVE COATINGS

Mořidla IVE

Popis mořidel IVE

Mořidla IVE jsou určena pro tónování barev dřeva. Nabízíme celou škálu mořidel IVE na bázi vody, organických ředidel a probarvení laku. Moření dřeva dodá výrobkům odstín i patinu a mořidla IVE se chemicky skvěle doplňují s vrchními laky IVE.

Pro nátěr mořidlem IVE musí být povrch dřeva dobře připravený:

  • odmaštěný
  • přebroušený
  • prostý prachu a nečistot

Rozdělení mořidel IVE

Pro tónování dřeva nabízíme celou škálu  mořidel IVE na bázi vody, organických ředidel a probarvení laku.

série ACM
organická mořidla
série HCM
vodouředitelná mořidla
série VCM
koncentrát pro tónování laku (barvítko)

pro truhláře

Náš barevný servis

Poradenství barev

Naším benefitem je ochota při poradenství s výběrem vhodných barev na dřevo a produktů IVE, míchacích a nanášecích technik IVE.

Poradenství stříkání

Poradenství aplikace a míchání barev je pro nás samozřejmostí. Barvy Milesi máme v malíčku a při nátěrech vás nenecháme tápat.

Rychlost

Rychlost a flexibilitu při vašich mnohdy nelehkých termínech truhlářských zakázek považujeme za součást naší spolupráce.

K barvám nabízíme

Stříkací pistole ANI

K oblíbeným stříkacím pistolím ANI nabízíme nejen náhradní díly a příslušenství, ale i poradenství při používání stříkacích pistolí a doporučíme postupy při stříkání barev IVE.

Vzorníky barev IVE

Odběratelům barev IVE dodáváme také vzorníky odstínů IVE v RAL stupnici. Vzorníky jsou rozkládací (vějíř) a barvy si tak vyberete podle vašich požadavků.

Konzultace při stříkání barev

Pokud máte jakékoliv otázky k míchání či nanášení barev a laků IVE, rádi to s vámi detailně probereme. Stříkání barev má svá specifika a společně najdeme řešení.

Doprava barev

Našim odběratelům barev a brusiva dopravíme objednané zboží buď osobně, nebo je zasíláme dopravní společností. Pokud jste vytíženi, vše zařídíme.

Scroll to Top